Witamy na stronie archiwalnej!

Z dniem 20 czerwca 2014 roku zakończyliśmy aktualizacje tej strony. Strona ta nie będzie już aktualizowana! Zapraszamy na nową stronę internetową www.lkszelow.pl

Komunikat sędziowski z Indywidualnych Mistrzostw LZS
Województwa Łódzkiego w Warcabach 64-polowych.
Drużbice, 13.04.2014r

<<< wyniki wszystkich rund kobiety  >>>
<<< wyniki wszystkich rund mężczyźni  >>>
<<< tabela ogólna podzielona na poszczególne kategorie kobiet i mężczyzn >>>

14.04.2014r.

Komunikat sędziowski z Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw LZS
Powiatu Bełchatowskiego w Warcabach 64-polowych.
Drużbice, 12.04.2014r

<<< wyniki wszystkich rund >>>
<<<indywidualnie i drużynowo - tabela ogólna podzielona na kategorie>>>

14.04.2014r.

23 lutego 2014 r w hali sportowej przy ZSP w Zelowie odbyło się podsumowanie VII edycji Zelowskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2013/2014 o puchar Prezesa Zelowskiej Fundacji Rozwoju Gminy Zelów Marka Góreckiego.

Do tego rocznej edycji przystąpiło 10 drużyn z czego 9 drużyn ukończyło sportowe zmagania. Grano systemem „każdy z każdym”. Zimowa liga rozgrywana była w miesiącach listopad – grudzień 2013, styczeń – luty 2014. Rozegrano w sumie 144 meczy. Szczegóły

Finałowy Komunikat (.pdf)

1.03.2014r.

Złota niedziela dla piłkarek oraz piłkarzy ze Zelowa.

16 lutego 2014 roku odbyły się Finały Halowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej kobiet i mężczyzn. Bardzo dobrze zaprezentowały się piłkarki oraz piłkarze MG LKS Zelów gdzie reprezentowały miasto i gminę Zelów oraz powiat bełchatowski w Finałach Wojewódzkich w halowej piłce nożnej.

Wicemistrzynie Woj. Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej.

Agata Niemiec, Martyna Malinowska, Katarzyna Malinowska, Patrycja Turlej, Marta Górecka, Daria Pietryszka, Ewelina Paśka, Kamila Grabarz. Opiekunowie drużyny: Andrzej Gudzio, Jan Kamola. Najlepszą strzelczyni została Martyna Malinowska. Komunikat

Mistrzostwie Woj. Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej.

Zwycięska drużyna MG LKS Zelów wystąpiła w następującym składzie: Dawid Malinowski, Damian Malinowski, Marcin Malinowski, Andrzej Lotczyk, Damian Wszelaki, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Piotr Kopala, Adrian Mik. Kierownik drużyny Prezes MG LKS w Zelowie Szczepan Krajda. Na zdjęciu ponadto znajdują się Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego – Przewodniczący RW Z LZS w Łodzi Marek Mazur, Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek, Wicestarosta powiatu piotrkowskiego Grzegorz Adamczyk, Wójt Gminy Moszczenica Marceli Piekarek, Prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa, Wiceprzewodniczący RW Z LZS w Łodzi Zdzisław Wawrzewski. Komunikat

Zwycięzcą gratulujemy!

22.02.2014r.

Eliminacje do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
 – grupa nr 2,
Zelów, 9 luty 2014r

Reprezentacja MG LKS Zelów bez konkurencyjny.
O to oficjalne wyniki poszczególnych meczy

22.02.2014r.

MG LKS Zelów Mistrzem Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Seniorów!

1 lutego 2014 r w hali sportowej przy ZSP w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Halowej Piłce Nożnej LZS seniorów. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły reprezentujące gminę Bełchatów, Drużbice, Kleszczów oraz gospodarz Zelów. Po niezwykle zaciętym meczu Zelowa pomiędzy trzecio ligowym zespołem LKS OMEGA Kleszczów reprezentacja Zelowa prowadząc przez większą część meczu 2:1 w ostatniej sekundzie straciła bramkę przez co do ostatniej chwili decydowały się losy która z drużyn wygra dzisiejsze zawody. O ostatecznej kolejności miejsc zadecydował ostatni mecz pomiędzy Zelowem a Bełchatowem w którym to lepsi okazali się piłkarze ze Zelowa ostatecznie zwyciężając 4:1 z Bełchatowem.

O ostatecznej kolejności miejsc zadecydowały mecze bezpośrednie w którym to Zelów miał lepszy bilans bramek niż drużyna z Kleszczowa. Reprezentacja Miejsko - Gminna dzięki zwycięstwu w powiatowych zawodach zapewniła sobie awans do eliminacji międzypowiatowych które odbędą się 9 lutego br. w hali sportowej przy ZSP w Zelowie z udziałem 7 powiatów - wychodzą dwa zespoły. LKS OMEGA Kleszczów dotychczas był dwukrotnym Mistrzem Województwa Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej LZS seniorów.

Komunikat .pdf wraz ze zdjęciem grupowym.

Trzymajmy kciuki za reprezentacje Zelowa już w najbliższą niedzielę na którą wszystkich was zapraszamy!

4.02.2014r.